produkty reference kontakty
 
 
 
 

Vítejte na stránkách
MORAVSKÁ STAVEBNÍ A TOPENÁŘSKÁ a. s.

Naše společnost se zaměřuje na komplexní dodávky ve stavebnictví a tepelné energetice pro objekty občanské a průmyslové výstavby.

Na výše uvedené práce má společnost MORAVSKÁ STAVEBNÍ A TOPENÁŘSKÁ a. s. veškerá nezbytná osvědčení a živnostenské listy, které spolu se zkušenými pracovníky tvoří dobrý důvod proč je právě MORAVSKÁ STAVEBNÍ A TOPENÁŘSKÁ a. s. pro Vás tou správnou volbou:

- certifikát ČSN ISO 9001:2001 - zajištění provádění pozemních staveb - udělen společností STAVCERT PRAHA spol. s r. o. - v držení od roku 2000

- oprávnění vydané ITI Praha k montáži, opravám a zkouškám vyhrazených plynových zařízení (včetně zařízení pro plnění nádob plyny, včetně tlakových stanic, zařízení pro rozvod plynů, zařízení pro spotřebu plynu spalováním, revize vyhrazených plynových zařízení)

- oprávnění vydané ITI Praha k montáži, opravám, údržbě a výrobě rozvaděčů nízkého napětí, revizím vyhrazeným elektrických zařízení (pro rozvod a odběr el.energie do 1000 V včetně revizí zařízení určených k ochraně před účinky atmosférické elektřiny)

- živnostenský list na provádění staveb, jejich změn a odstraňování

- živnostenský list na projektovou činnost ve výstavbě atd.

Více informací naleznete pod odkazy "produkty" a "reference"

 
 
 
     
   
     
   
 

environmentální politika

 
environmentální politika společnosti
 
nabídka zaměstnání